all white

DSC_0919
DSC_0940DSC_0955
DSC_0917DSC_0950
DSC_0969
Photos taken by Henryoshistudios
Summer came by early this year and paid us a little visit, with days at 90 degrees, wearing white is the way to go.  I am a huge fan of basics, so when I found this shirt at Forever 21 for $10.50, I knew it would go well in my closet. I love how its cross over in the front and has a sheer back. I am headed to LA today to celebrate a friend’s birthday so follow me on instagram @blank_itinerary to see my every move. Hope you all have an amazing weekend!
Share:

2 Comments

  1. Genrih Beutchen
    February 13, 2024 / 10:17 am

    Hello. Do you know how to write a lab report yourself? Then you should use the services of the https://writepaper.com/write-my-lab-report service, which will be able to write any laboratory report for you, which will describe the entire process of laboratory work in the best possible way. And most importantly, you won’t have to pay all the money in the world for it.

  2. AlexRose
    February 13, 2024 / 4:17 pm

    Ahoj, pokud se chcete bavit a vydělávat peníze, měli byste se podívat na Mostbet. Mají velké množství her pro každý vkus. Můžete si také vsadit na sportovní zápasy s nejvyššími možnými kurzy. Samotné stránky jsou uživatelsky velmi přívětivé a při registraci získáte bonusy, které vám pomohou v začátcích. Zde je odkaz, kde se můžete zaregistrovat https://mostbetcz.app/casino/ . Užijte si hru a nenechte se příliš unést.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *